Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

| D&D reality - Petr Dvořák

Krásný rodinný dům Žižkova ulice 434, Řevnice

cena: 12.000.000,-Kč + zákonná 4% daň z nabytí

Popis města

Město Řevnice se nachází cca 25 km od hlavního města Prahy směrem Strakonice pod dálnici D4, které obklopují známé Brdské lesy. Počet obyvatel města je 3.221 a ekonomicky aktivních je 1544 obyvatel. Většina obyvatel "89,5%" bydlí v rodinných domech.

Město disponuje hojnou obslužností jako je základní škola do 9 stupně, školka, zdravotní středisko, pošta, bankomat. Obchody a restaurace se ve městě nachází většinou na centrálním náměstí Krále Jiřího z Poděbrad a v jeho nebližším okolí.

Naleznete ve městě také mnoho volnočasových aktivit jako je např. tenis „Tenisové kurty pod záštitou Martiny Navrátilové“ a mnoho dalšího.

Město disponuje pravidelnými autobusovými linkami a vlakovým nádražím. V rámci Pražské integrované dopravy je město v tarifním pásmu 2.

Popis lokality

Dům se nachází okraji klidné lokality „Selec“. Okolní zástavba je obytná a postupně se okolní domu revitalizují. V celé lokalitě jsou dostupné sítě plyn, obecní kanalizace a vodovod, elektrický proud. Dešťová kanalizace v ulici Žižkova nenachází. Komunikace jsou z valné většiny zpevněné s asfaltovým povrchem.

Popis domu

Rekonstrukce domu s nástavbou byla provedena v roce 2008-2010. Je nová sedlová střecha, jako krytina byla použita střešní taška červené barvy. Okna jsou dřevěné z EURO hranolu s izolačním dvojsklem s Ug 1,1W/m2k v probarvení Třešeň. V oknech se nachází manuální žaluzie pro zastínění. Fasáda je zateplená s akrylovou tenkovrstvou, strukturovanou fasádou. Energetický štítek se na dům v tuto chvíli zpracovává.

Dům je řešen jako jednogenerační s terasou a zahradou o výměře 460 m2. Dispozice domu je 4+(kk). V přízemí se nachází vstupní předsíň se schodištěm do sklepa, kde se nachází prádelna, technologie vytápění, technologie centrálního vysavače, technologie teplé užitkové vody a skladovací prostory. Z předsíně následuje hala, z které je možné vstup do kuchyňské části a obývacího pokoje. V obývacím pokoji se nachází připojení na krbová kamna s přisávání venkovního vzduchu a rozvodem tepla do druhého patra. Kuchyň je moderně zařízena v bílém stylu včetně středového pracovního pultu. Spotřebiče a vybavení kuchyňské linky jsou nerezové. Nechybí zde ani systém centrálního vysavače. Z haly je také přístupné WC s pisoárem a spíž. Z haly do druhého patra vede dřevěné schodiště v barvě Třešeň. V druhém patře se nachází tři samostatné ložnice a koupelna s hydromasážní vanou, WC a bidetem. Z koupelny je zavedeno shozové potrubí pro použité prádlo, které vede přímo do prádelny ve sklepě. V chodbě nechybí systém centrálního vysavače. Do každé ložnice je zaveden TV, SAT a rádio rozvod včetně datového rozvodu.

Dům je vybaven v ložnicích a ostatních místnostech vestavěným nábytkem jako jsou šatní skříně a komody. Vše zakázkové výroby.

V přízemí v předsíni, hale a kuchyňské části jsou podlahy z litého PVC se snadnou údržbou. Podlahy v obývacím pokoji jsou masivní dřevěné plovoucí v barvě Třešeň. V druhém patře jsou podlahy z přírodního Marmolea ve všech místnostech. Veškeré interiérové dveře jsou obložkové z masivu v odstínu Třešeň.

Vytápění a sítě

Dům vytápěn plynovým kondenzačním kotlem zn. Buderus, který zároveň topí také teplou užitkovou vodu. Rozvod vytápění v celém domě je řešen teplovodním podlahovým vytápění. Obývací místnost je vybavena radiátory. Suterénní prostory jsou vytápěné radiátory.

Naleznete zde také přípravu pro domovní telefon a zabezpečovací zařízení.

Na zahradu je zavedena voda, kanalizace a elektrický proud.

Parkování a zpevněné plochy (chodníky)

Parkování je možné v samostatně stojící garáži. Přístup k domu je po chodníku ze zámkové dlažby. Za garáží je zpevněná plocha, která by mohla být využita na zahradní pergolu se zahradní kuchyní a posezením.

Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky

Upřesnit

Vyhledat fulltextově

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Máte otázku?