Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

D&D reality

Rok založení: 1993 Petrem Dvořákem st.

Historie naší rodinné realitní činnosti započala již v r. 1993, kdy Petr Dvořák st. založil malou realitní kancelář ve městě Řevnice v kanceláři na Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad. Nemovitosti byli vždy jeho pracovním i osobním koníčkem a proto se této práci věnoval vždy s maximálním pracovním nasazením. Realitní činností se Petr Dvořák st. samostatně zabýval až do r. 2005. Ve stejném roce po řádném ukončení studií Střední stavební průmyslové školy v Berouně se zaměřením na pozemní stavby se do realitní činnosti připojil syn Petr Dvořák ml. jako spolupracující osoba, který se od svého otce svědomitě učil jeho získaným zkušenostem. Se svým otcem spolupracoval Petr Dvořák ml. do roku 2008. Od r. 2009 až do dnešní doby Petr Dvořák ml. po získání vlastního živnostenského oprávnění stále pokračuje ve své samostatné realitní činnosti.

Po dlouhé spolupráci s Petrem Dvořákem st. se od r. 1996 samostatné realitní činnosti věnuje také matka Lenka Dvořáková.

Během 27 let působnosti naší rodinné realitní kanceláře jsme prošli uskutečněnými prodeji, pronájmy i zajímavými projekty, které nám dali mnoho zkušeností, a těmi nejzajímavější zejména byly:

  • r. 2007 – prodej 11 stavebních pozemků ve městě Řevnice včetně zajištění rozdělení pozemků a zajištění inž. sítí.
  • r. 2009 až r. 2011 – prodej 18 bytových jednotek v menším developerském projektu s 18 bytovými jednotkami v obci Karlík. Součástí byla příprava projektu, inženýring, právní služby, rozdělení budovy na jednotky a celý proces zřízení Společenství vlastníků těchto jednotek.
  • r. 2013 až r. 2015 – prodej 12 stavebních pozemků v obci Svinaře. Součástí byla příprava projektu, inženýring, právní služby.
  • r. 2015 – prodej 5 bytových jednotek v obci Všenory. Součástí bylo během výstavby dělení pozemků,  právní služby, rozdělení budovy na jednotky a celý proces zřízení Společenství vlastníků jednotek.
  • r. 2017 až r. 2018 – prodej 9 bytových jednotek v obci Všenory. Součástí bylo během výstavby dělení pozemků, právní služby, rozdělení budovy na jednotky a celý proces zřízení Společenství vlastníků jednotek.

Zaujali jsme Vás?

Zaujali Vás a potřebujete prodat či pronajmou Vaši nemovitost? Kontaktujte nás. V případě potřeby přijedeme za Vámi.

Hledáme nemovitosti do naší nabídky a pro klienty, kteří mají u nás zadanou poptávku.

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?